За результатами жеребкування учні отримали такі варіанти домашнього завдання:
- Ніна Ч.: 22 червня 1941 року. Визначте співвідношення військових сил Вермахту і Червоної Армії в живій силі та техніці. Вкажіть причини поразок Червоної Армії в перші дні війни.
- Олександр Л.: 1941 рік. Оборона Києва. Визначте співвідношення військових сил Вермахту і Червоної Армії в живій силі та техніці на першому етапі та в останні тижні оборони міста; яких втрат зазнали обидві сторони; до яких наслідків призвели дані події.
- Євген М.: Битва за Москву. Визначте співвідношення військових сил Вермахту і Червоної Армії в живій силі та техніці на першому етапі та в останні тижні оборони міста; яких втрат зазнали обидві сторони; до яких наслідків призвели дані події.
- Христина Д.: Сталінградська битва. Визначте співвідношення військових сил Вермахту і Червоної Армії в живій силі та техніці на першому (оборона міста) та другому (наступальна операція радянських військ) етапах битви; яких втрат зазнали обидві сторони; до яких наслідків призвели дані події.
- Сергій К.: Курська битва. Визначте співвідношення військових сил Вермахту і Червоної Армії в живій силі та техніці на першому (оборонному) та другому (наступальному) етапах битви; яких втрат зазнали обидві сторони; до яких наслідків призвели дані події.
- Микита П.: 1944 рік. Відкриття другого фронту в Нормандії (операція «Оверлорд»). Визначте співвідношення військових сил Вермахту та військ союзників в живій силі та техніці на першому та другому етапах битви; яких втрат зазнали обидві сторони; до яких наслідків призвели дані події; як змінилося становище на Східному фронті.
- Ганна П.: Рух Опору. Визначити кількість бійців радянських партизанських загонів і членів підпільних організацій та формувань УПА і націоналістичного підпілля з 1941 по1944 роки. Охарактеризуйте динаміку та причини розвитку цих процесів. Яке співвідношення націоналістичних та радянських організацій існувало в різних регіонах України? Покажіть їх внесок у звільненні радянських територій від нацистів і подальшу долю даних формувань.
- Дар’я М.: Військова промисловість Німеччини та СРСР. Охарактеризуйте стан ВПК Німеччини та СРСР з1941 по1945 роки. Співпраця країн антигітлерівської коаліції. Динаміка постачань по «ленд-лізу».
- Антон Ч.: Битва за Берлін. Визначте співвідношення військових сил Вермахту і Червоної Армії в живій силі та техніці на першому етапі та в останні тижні оборони міста; яких втрат зазнали обидві сторони; до яких наслідків призвели дані події.