«Афінська академія» об’єднує учнів 10-11 класів Школи «Афіни».
Студенти Афінської академії обирають навчання на одному з п’яти профільних «факультетів»: науково-природничому, факультеті медіатехнологій, соціального підприємництва, бізнесу та менеджменту та факультеті інформаційних технологій.
Навчання в такому форматі допомагає учням поглибити знання з профільних дисциплін для подальшого вступу до закладів вищої освіти.
А що ще?Надає можливість підліткам, які мають схильність до вивчення дисциплін природничого напряму, зануритись у справжню наукову діяльність. Учні виконують дослідницькі проєкти безпосередньо в наукових лабораторіях Національної академії наук України.
Студенти Академії вчаться працювати з великим обсягом інформації, визначати дослідницьку проблему, знаходити шляхи та способи її вирішення, логічно й послідовно формулювати висновки та правильно викладати свої дослідницькі надбання у конкретному продукті – виступі на науковій конференції або написанні наукової статті.
Готує справжніх мультипрофесіоналів майбутнього. Учні вивчають історію, право, психологію, менеджмент, основи економіки, соціологію, журналістику. Багато уваги відведено риториці, відпрацюванню навичок ефективного спілкування, веденню перемовин, фасилітації, медіації.
Кожен курс побудований на розв’язанні реальних кейсів, ініціюванні та реалізації проєктів, парній та груповій роботі, рольових іграх та симуляції, дискусіях та дебатах.
Надає можливість підліткам ознайомитись зі сферою медіа, яка об’єднує багато напрямів та спеціальностей: кіно, письменницька майстерність, архітектура, дизайн, івент-менеджмент та інші. Основним методом навчання є проєктна робота. Тривалість проєкту варіюється від трьох до чотирьох місяців та охоплює всіх студентів факультету.
Кожен учень за 2 роки навчання може спробувати себе в багатьох професійних ролях та набути навички та вміння, що притаманні різним професіям, поряд із навичками командної роботи, аналізу даних, а також презентації та захисту результатів проєктної роботи.
Допомагає підліткам пройти всі кроки від зародження бізнес-ідеї до втілення її у проєкт, який може стати власною справою. Викладачами є експерти-практики — успішні власники бізнесу, тож студенти факультету отримують робочі й практичні знання та навички у форматі бізнес-тренінгів, майстер-класів, ділових ігор та участі в стартапах.
Навчальні курси спрямовано на розвиток підприємницького мислення, ефективної роботи в команді, мистецтва самопрезентації, а також дають можливість ознайомити майбутніх підприємців із тонкощами відкриття власної справи, юридичними та психологічними аспектами створення та ведення бізнесу.
Допомагає підліткам знайти своє місце у сфері IT. Студенти вивчають об’єктно-орієнтоване програмування та SQL, проєктують бази даних, розробляють ігри в Unity та освоюють інструменти VR, створюють інтерактивні сайти, а також конструюють пристрої «розумного дому» (Arduino + 3D-друк).
Підлітки розвивають вміння працювати в команді, комунікативні навички, креативність і гнучкість, пам’ять та увагу, самостійність та проактивність, дисциплінованість, цілеспрямованість та вміння доводити розпочате до кінця. Випускники Школи працюють у великих IT-компаніях, зокрема Google, Ubisoft, Trinetix, а також створюють власні стартапи.
Профільне навчання включає базову загальноосвітню програму у поєднанні із якісною підготовкою до ЗНО, тож ми даємо нашим учням максимум знань та навичок для подальшого дорослого життя.
Процес навчання складається не тільки з навчальних занять у шкільних приміщеннях. Студенти працюють у справжніх наукових лабораторіях, реалізують власні творчі, соціальні та бізнес-проєкти під керівництвом професіоналів-практиків, беруть участь у майстер-класах та виїзних практикумах-зануреннях, знімають фільми, організовують театральні вистави, свята, проходять волонтерську практику в наукових та неприбуткових організаціях, а також комерційних фірмах.
Для практикування самостійного свідомого навчання студенти Академії працюють у змішаному форматі: 4 дні офлайну та 1 день онлайн.
У кожного учня є особистий електронний кабінет, де можна побачити:
В електронному кабінеті також можна замовити харчування, а батьки мають доступ до фінансової інформації у вигляді звітів та квитанцій.
У нашій Школі застосовується диференційований підхід до оплати. Розмір її залежить від низки чинників, зокрема, від форми навчання (офлайн, онлайн чи екстернат), від ступеня, на якому навчається дитина (початкова, середня чи старша школа), від того, як здійснюється оплата (по триместрах чи одразу за рік). Крім того, в нас діють спеціальні знижки для родин, які навчають в Школі декілька дітей, та для учнів, чиї батьки боронять нашу країну в лавах ЗСУ. У будь-якому разі, всі ці питання обговорюються заздалегідь і фіксуються в Договорі з батьками.
Наприклад, якщо дитина навчається офлайн в Старшій школі й оплата здійснюється за триместрами без додаткових знижок, батьки сплачують 72 000 грн за один триместр.
У суму оплати входить: навчання дитини за навчальним планом Школи, додаткові консультації, тьюторський супровід учня та консультації для батьків, медичне обслуговування, а також вартість всіх канцтоварів, підручників, посібників, виїзні заходи. Окремо сплачується харчування (3-разове, раціон визначають самі батьки на основі наданого Школою меню), а також різноманітні студії та клуби, відвідування яких залежить від бажання учня (музичні, спортивні, художні, танцювальні, кулінарні, інженерні, історичні та інші).
Підлітки, які йдуть вступають до Старшої школи повинні пройти співбесіду з психологом, а також тестування з трьох базових предметів (українська мова, математика та англійська мова). Тестування має визначити, чи є в дитини якісь проблеми з цими предметами, та, якщо є, допомогти їй подолати їх протягом першого року навчання в нашій Школі.
Ви можете знайти відповідь на своє запитання в розділі ВІДПОВІДІ НА НАЙЧАСТІШІ ЗАПИТАННЯ головної сторінки сайту, а також запитати в наших співробітників, написавши або зателефонувавши нам. Актуальні телефони вказані на сторінці «Контакти».