1. Деякі письменники для увиразнення своїх думок у творах використовують жаргонізми, вульгаризми, сленг. Чи варто їх вживати у повсякденному житті? а) так; б) ні.
2. Існують два варіанти мови: англійський та американський. Американський тяжіє до спрощення в граматиці та лексиці, а мова Великої Британії – консервативніша. Який з варіантів мови в майбутньому стане більш прогресивним? а) американський;
б) англійський? Чому?
3. Театральне мистецтво є популярним впродовж декількох тисячоліть. З`являлися нові жанри, змінювалися напрямки і стилі у мистецтві, але театр завжди був актуальним. Чи залишиться театральне мистецтво існувати через декілька десятиліть, у добу бурхливого розвитку сучасних технологій? а) так; б) ні.
4. Всім є відомий вираз: «Хто не знає чужих мов – не має уявлення про рідну мову». Вивчаючи іноземну мову, ми дізнаємось історію розвитку даної мови, культуру народу, який її використовує. Чи допомагає процес вивчення іноземних мов пізнати краще мову рідну? а) так; б) ні.
5. В. Шекспір сказав: «Життя – театр, і всі люди в ньому – актори». Е. Берн, психоаналітик, учень З.Фрейда, написав книги: «Ігри, в які грають люди», «Люди, які грають в ігри». В реальному житті кожен з нас постійно змінює маски, граючи ту чи іншу роль відповідно до життєвих ситуацій. Чи здатна людина втратити межі між грою та реальністю? а) так; б) ні.
6. Одне із завдань актора – тримати глядача, в напрузі, зацікавити акторською грою; завдання оратора – переконати слухачів у своїй правоті. Чи може бути актор гарним оратором? а) так; б) ні.